České hory » Krkonoše » Ubytování » Mladé Buky » Apartmány 443 - ubytování přímo pod vlekem!

Apartmány 443 - ubytování přímo pod vlekem!

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Mladé Buky
Adresa: 
Pod Vlekem 443, Mladé Buky
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Apartmány 443 - ubytování přímo pod vlekem! chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Mladé Buky počasí Mladé Buky

Zveme Vás k rekreaci do zcela nových a moderně vybavených apartmánů v poklidné lokalitě východních Krkonoš přímo pod lyžařským vlekem! Vybrat si můžete ze dvou luxusních apartmánů pro 4–6 osob.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmánový dům 443 s výhledem na nejvyšší horu Krkonoš, Sněžku, se nachází v malebném prostředí obce Mladé Buky, ve výšce 550m nad mořem a v jeho bezprostřední blízkosti protéká řeka Úpa. Mladé Buky se nachází 10 minut cesty autem od města Trutnova. Beze sporu největším lákadlem je výhodná pozice přímo pod sjezdovkou, kde kromě sedmi vleků a třísedačkové lanové... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány 443 nabízí nadstandardní vybavení. V obou apartmánech najdeme TV + připojení na internet, plně vybavené kuchyně, v apartmánu B myčku na nádobí,v apartmánu A dětskou postýlku + dvě koupelny atd. Bližší informace na webu. V létě bazén na zahradě, dále stolní tenis a houpačky,gril, parkování u domu nebo na vedlejším parkovišti.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Mnoho známých lyžařských středisek v blízkosti, dále můžete využít vyznačené běžkařské trasy, nebo bobovou dráhu, přírodní koupaliště v Mladých Bukách, golfové hřiště v blízkosti objektu, cyklistické trasy.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz