Poloha a dosažitelnost

Apartmánový dům 443 s výhledem na nejvyšší horu Krkonoš, Sněžku, se nachází v malebném prostředí obce Mladé Buky, ve výšce 550m nad mořem a v jeho bezprostřední blízkosti protéká řeka Úpa. Mladé Buky se nachází 10 minut cesty autem od města Trutnova. Beze sporu největším lákadlem je výhodná pozice přímo pod sjezdovkou, kde kromě sedmi vleků a třísedačkové lanové dráhy najdeme také snowpark. Vaší jedinou starostí je tedy nasadit si přede dveřmi lyže a vyrazit za zábavou. Novinka - bobová dráha s celoročním provozem! Vzhledem k bohatému vyžití v okolí, jak v zimním, tak i v letním období je Apartmánový dům 443 ideální volbou pro klidné prožití rodinné dovolené.

  Vybavení a služby

Apartmány 443 nabízí nadstandardní vybavení. V obou apartmánech najdeme TV + připojení na internet, plně vybavené kuchyně, v apartmánu B myčku na nádobí,v apartmánu A dětskou postýlku + dvě koupelny atd. Bližší informace na webu. V létě bazén na zahradě, dále stolní tenis a houpačky,gril, parkování u domu nebo na vedlejším parkovišti.

  Rekreace a služby v okolí

Mnoho známých lyžařských středisek v blízkosti, dále můžete využít vyznačené běžkařské trasy, nebo bobovou dráhu, přírodní koupaliště v Mladých Bukách, golfové hřiště v blízkosti objektu, cyklistické trasy.

Zpět


TOPlist
  Apartmány 443 - ubytování přímo pod vlekem!
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány 443 - ubytování přímo pod vlekem!
Ceník ubytování a stravování