PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Kytlice » Apartmánový dům Stará Mlékárna

Apartmánový dům Stará Mlékárna

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kytlice
Adresa: 
Kytlice 159
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-720 572 425
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.staramlekarna.cz www.ceskehory.cz/staramlekarna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 462 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jedlová

Wi-Fi

Je možný

Ap. dům Stará Mlékárna leží v obci Kytlice, která je obklopena lesy a nádhernou přírodou. Můžete se zde ubytovat v 8 dvou až čtyřlůžkových apartmánech. Každý má svou kuchyňku a sociální zařízení. Na zahradě je gril, ohniště, altány i parkoviště. Vaši mazlíčci jsou vítáni. Všechny služby jsou v ceně.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmánový dům Stará Mlékárna leží v samotném srdci Lužických hor v obci Kytlice (GPS: 50°48’44.2”N 14°32’11.3”E). Do obce vede vlakové spojení (zastávka Kytlice). Kytlice leží mezi obcemi Nový Bor a Česká Kamenice na pomezí Libereckého a Ústeckého kraje.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmánový dům má 8 dvou až čtyřlůžkových apartmánů. Každý apartmán je vybaven kuchyňkou, sociálním zařízením, televizí, wifi. Wifi je součástí ceny. Dům je obklopen zahradou s dětským koutkem, dvěma altány, grilem a ohništěm. V zahradě je též parkování. V suterénu domu je menší společenská místnost. K dispozici je také pračka a sušička.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Apartmánový dům je pro rekreaci ideálním místem. Můžete vyrazit autem, vlakem, na kole či pěšky do širokého okolí do krásné přírody. Je zde velké množství cyklotras, turistických tras, rozhleden (Jedlová, Hvozd, Studenec, ...), památek (křížová cesta v Jiřetíně pod Jedlovou, Sloup v Čechách, Krásná Lípa...) či skvostných přírodních objektů (Panská skála, Pravčiká... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Stará Mlékárna s.r.o.
Informace poskytnul: Jana Morenová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz