TOPlist
České hory » Český Ráj » Ubytování » Turnov » Ubytování u řeky Jizery

Ubytování u řeky Jizery

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Turnov
Adresa: 
Trávnice 166, 511 01 Turnov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 987 569
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/podhajska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  210 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Turnov počasí Turnov

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Apartmány leží uprostřed Českého ráje přímo v historickém centru města Turnova. Náměstí Českého ráje a centrum je vzdálené pouze 5minut pěší chůzí. Přesto se apartmány nachází v klidné oblasti s návazností na přírodu vedle řeky Jizery. Za pouhé 2minuty přijdete na upravenou cyklostezku, kterou ocení cyklisti i bruslaři. Tato stezka vede krásným údolím podél řeky... více >>

Vybavení a služby

Apartmány jsou umístěné v přízemí a 1. patře rodinného domu a nabízí ubytování pro čtyři osoby (3 lůžka + přistýlka). Apartmán v přízemí má moderní malou kuchyňku vybavenou lednicí, indukčním vařičem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. V koupelně je sprchový kout a WC. Obývák je vybaven TV. Apartmán v 1. patře je 1+1 s koupelnou. Jsou zde 3 lůžka +... více >>

Rekreace a služby v okolí

Turnov je východiskem velkého množství značených turistických tras vhodných jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Údolím řeky Jizery vede cyklostezka přes Dolánky na Malou Skálu vhodná i k bruslení. Koupání je možné přímo v Turnově v novém venkovním bazénu (otevřený 8.5.2016) s tobogány - areál je nedaleko Penny. Koupání v Dolánkách na jezu v řece Jizeře má... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Věra Podhajská
Informace poskytnul: Věra Podhajská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz