Poloha a dosažitelnost

Apartmán leží uprostřed Českého ráje přímo v historickém centru města Turnova. Náměstí Českého ráje a centrum je vzdálené pouze 5minut pěší chůzí. Přesto se apartmán nachází v klidné oblasti s návazností na přírodu vedle řeky Jizery. Za pouhé 2minuty přijdete na upravenou cyklostezku, kterou ocení cyklisti i bruslaři. Tato stezka vede krásným údolím podél řeky Jizery přes Dolánky až na Malou Skálu. Po celý rok zde najdete nejlepší podmínky pro odpočinek a vyžití.

  Vybavení a služby

Apartmán je umístěný v přízemí rodinného domu a nabízí ubytování pro čtyři osoby (3 lůžka + přistýlka). Najdete zde moderní malou kuchyňku vybavenou lednicí, indukčním vařičem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. V koupelně je sprchový kout a WC. Obývák je vybaven TV. Po dohodě možnost koupání v bazénu a ke grilování zahradní krb nebo gril. Možnost půjčení sportovního vybavení: stolní tenis, badminton, petang. Ke stravování můžete využít nedalekou Pizzerii nebo restauraci Viktoria. Parkování v místě ubytování je zajištěno. Možnost úschovy kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Turnov je východiskem velkého množství značených turistických tras vhodných jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Údolím řeky Jizery vede cyklostezka přes Dolánky na Malou Skálu vhodná i k bruslení. Koupání je možné přímo v Turnově v novém venkovním bazénu (otevřený 8.5.2016) s tobogány - areál je nedaleko Penny. Koupání v Dolánkách na jezu v řece Jizeře má také své kouzlo. Dále sportovní areál, kryté haly a krytý bazén v Turnově. Vyjížďky na koních, v letním období vyhlídkové lety nad Českým rájem, vodní turistika - rafting na řece Jizeře, sportovní rybaření, houbaření, výcvik horolezectví. 20min. autem od Turnova aquapark Liberec s největším tobogánem v ČR. Samozřejmostí je kulturní vyžití v bezprostředním okolí Apartmánu. (Městské divadlo, kino, bowling, taneční večery, diskotéky atd.) Městské informační středisko pořádá řadu zajímavých akcí jako je např. vycházky "Za pověstmi Českého ráje", trasy "Po stopách Albrechta z Valdštejna" apod. Směrem na město Jičín (cca 8 km) se nachází známý areál "Šťastná země", kde je velké množství atrakcí pro děti a po celý rok se pořádají akce vhodné pro celou rodinu (např. Slamák, Rajčatová bitva, Šermířské turnaje a bitvy, Bramborák,....). Nenároční milovníci zimních sportů mají nedaleko centra sjezdovku s um. zasněžováním a osvětlením ve Struhách, náročnější mohou zajet na nedaleký Javorník, Kozákov nebo Ještěd v Liberci. V centru města je nový zimní stadion, kde jsou hodiny veřejného bruslení.

Zpět


TOPlist
  Ubytování u řeky Jizery Turnov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování u řeky Jizery
Ceník ubytování a stravování