Bytový apartmán U hamru - Kvilda
České hory » Šumava » Ubytování » Kvilda » Bytový apartmán U hamru

Bytový apartmán U hamru

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kvilda
Adresa: 
Kvilda 9
Telefon: 
+420-723 511 829
Web adresa:
apartman.uhamru.cz
www.ceskehory.cz/apartman-uhamru

kapacita  kapacita: 7 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1054 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kvilda počasí Kvilda

Last Minute

Termín: 18.8.2018 - 25.8.2018
   • Celý objekt za cenu 350,- Kč
Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází přímo v centru obce Kvilda, nedaleko kostela (asi 80m). Blízkost autobusové zastávky. Z Kvildy vedou turistické stezky, cyklotrasy i lyžařské stopy na všechna atraktivní místa Národního parku Šumava, nedaleko (100m) je "centrální parkoviště" Kvilda. Turistické informační středisko NP Šumava a nové návštěvnické centrum s jelenem evropským v oboře - 2 km.
Vybavení a služby
Budou vám k dispozici: • 2 ložnice - obě pro 2 osoby s možností přistýlky • vybavená kuchyně s jídelním koutem - nádobí, elektrický sporák, myčka, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice • obývací pokoj s televizí se satelitním příjmem, s rozkládací sedačkou (lůžko pro 2 osoby) • oddělená toaleta a sprcha s vanou • internetové připojení přes wi-fi • ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Na Kvildě najdete jak obchod s potravinami, výbornou pekárnu s kavárnou a minipivovarem, tak i několik restaurací. V zimě je Kvilda centrem klasického lyžování s výborně upravenými stopami, pro sjezdaře jsou v provozu 2 lyžařské vleky (vzdálené 150m) a 2 dětské vleky. Lyžovat můžete přímo z apartmánu. Na Kvildě je také lyžařská škola, přímo pod okny.
Provozovatel: Monika Boldová
Informace poskytnul: Monika Boldová
TOPlist