Apartman SKI

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Pec pod Sněžkou 207
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 183 548, 776 745 516
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmanski.cz
www.ceskehory.cz/apartmanski

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou hlásí 90 - 160 cm sněhu, Typ sněhu: prachový


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází přímo na hlavní ulici na Velké pláni. K domu je možné přijet autem, parkování před domem. Nutno počítat v období zimy i s řetezy. Pěšky do centra Pece cca 5 min. Skibus má zatávku cca 150m pod domem.
Vybavení a služby
Apartmán k pronájmu poskytuje pronájem pro 6 osob ve 2 ložnicích. Ložnice 1 - U kolouška nabízí ubytování pro 4 osoby. Postel je koncipována jako jedno velké letiště, ideální po rodinný odpočinek po lyžování, nebo hraní společenských her! Zde je umístěna i televize, pouze internetová TV a Netflix. Druhá rohová ložnice nabízí spaní pro 2 dospělé osoby, plus jedno ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Ideální místo pro zimní radovánky, především lyžování a běžkování. V areálu Pec se nachází 42km sjezdovek na jeden SKIpas, je možnost využít i lyžování Černá Hora. Vleky pro děti přímo za domem. V blízkosti apartmánu cca 150m se nachází zastávka Skibusu, který vás zadarmo doveze na sjezdovky. Letní období je ideální pro pro pěší turistiku nebo vyjížďky na kole nebo ... více >>
Provozovatel: Bohemian rental
Informace poskytnul: Petra Drvoštěpová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz