Apartman SKI

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází přímo na hlavní ulici na Velké pláni. K domu je možné přijet autem, parkování před domem. Nutno počítat v období zimy i s řetezy. Pěšky do centra Pece cca 5 min. Skibus má zatávku cca 150m pod domem.
Vybavení a služby
Apartmán k pronájmu poskytuje pronájem pro 6 osob ve 2 ložnicích. Ložnice 1 - U kolouška nabízí ubytování pro 4 osoby. Postel je koncipována jako jedno velké letiště, ideální po rodinný odpočinek po lyžování, nebo hraní společenských her! Zde je umístěna i televize, pouze internetová TV a Netflix. Druhá rohová ložnice nabízí spaní pro 2 dospělé osoby, plus jedno dítě. Celková ideální kapacita apartmánu je pro 6 osob, popřípadě 7mé dítě. Plně vybavená kuchyň s troubou a myčkou,lednicí i mrazákem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a pračkou se sušičkou. Podlahové topení, internet, TV. Podlahové topení v chodbě, kuchyni a koupelně a doplněno radiátory. Samostatná vyhřívaná lyžárna.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální místo pro zimní radovánky, především lyžování a běžkování. V areálu Pec se nachází 42km sjezdovek na jeden SKIpas, je možnost využít i lyžování Černá Hora. Vleky pro děti přímo za domem. V blízkosti apartmánu cca 150m se nachází zastávka Skibusu, který vás zadarmo doveze na sjezdovky. Letní období je ideální pro pro pěší turistiku nebo vyjížďky na kole nebo si můžete vyjet lanovkou na nejvyšší horu ČR. Přes louku se dostanete na bobovou dráhou, která sousedí s lanovým centrem. V nedalekém Pecru, který je cca 500m je wellnes centrum.
TOPlist