PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Malá Úpa » Apartmán Malá Úpa

Apartmán Malá Úpa

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Malá Úpa
Adresa: 
Horní Malá Úpa 116
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmanmalaupa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1040 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa

počasí Pomezní boudy

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

U lyžařských vleků

Dovolujeme si Vás pozvat do našeho útulného apartmánu v samém srdci malebné Horní Malé Úpy. Apartmán disponuje 4 lůžky ve dvou samostatných místnostech, společnou kuchyní a koupelnou s toaletou.

Apartmán Malá Úpa Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán
4 Lůžka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
2x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Lyžárna/kolárna
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Povlečení
Ručníky
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (150m)
U běžkařských tratí (150m)
U cyklostezky (10m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází přímo v centru obce, hned nad Maloúpským pekařstvím. Není tedy nic jednoduššího, než sejít o patro níže a vychutnat si čerstvé pečivo s horkou kávou, ideálně ihned po probuzení! Nepřehlédnutelná červená budova Vás také mile překvapí svou výhodnou polohou. Nachází se totiž doslova pár kroků od lyžařského areálu, pivovaru, autobusové zastávky atd. Parkovat navíc můžete přímo u domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Útulný apartmán disponuje 4 lůžky ve dvou samostatných místnostech, společnou kuchyní a koupelnou s toaletou. V pokojích je dostatek úložného prostoru v šatních skříních a komodách. Mimo jiné je součástí apartmánu i předsíň s dalším odkládacím a úložným prostorem. Veškerý nábytek je z krásného masivního dřeva. Kuchyň je plně vybavená (sklokeramická deska,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti chaty se nachází již zmíněný lyžařský areál SkiMU, konkrétně jeho část „Pomezky“, který nabízí lyžování pro celou rodinu (tj. jak začátečníky, tak i pokročilé). Naleznete zde vleky o délce 300, 400 a 1000 metrů. Malá Úpa rovněž disponuje pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi. Nespornou výhodou jsou tzv. SkiMU balíčky, které Vám jako hostům ubytovaným u... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Marcela Picková
Informace poskytnul: Nikola Schimmer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz