PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Herlíkovice » Apartmán Kristýna

Apartmán Kristýna

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Hořejší Vrchlabí, Herlíkovice
Adresa: 
Za Řekou 96, Vrchlabí 4
Web adresa:
www.ceskehory.cz/zollmannovi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 470 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Herlíkovice - Bubákov

Wi-Fi

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Bezbariérové

U lyžařských vleků

Velmi pěkné ubytování najdete v Hořejším Vrchlabí - v Herlíkovicích. Nabízíme komfortní ubytování v příjemné atmosféře. Náš dům ocení menší skupiny nebo větší rodiny, k dispozici je třípokojový apartmán Kristýna (7-8 lůžek) který se nachází v přízemí rodinného domu čp. 96.

Apartmán Kristýna Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán
Ložnice 1:
2x Samostatné lůžko
1x Přistýlka
Ložnice 2:
3x Samostatné lůžko
Ložnice 3:
2x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Trampolína
Venkovní posezení
Venkovní gril
Ohniště
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Bezbariérové
Parkování
Nekuřácký objekt
Umístění objektu
U lyžařských vleků (100m)
U běžkařských tratí (4km)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nachází se 4km od města Vrchlabí, v blízkosti vleků a lanovek (Herlíkovice a Bubákov), je ideální jako výchozí bod pro různé turistické výlety. Od nás to totiž máte již jen kousek na naše překrásné krkonošské hřebeny! Kdo nechce jít příliš daleko, využije místní lanovku na Žalý, která je 10 minut od našeho apartmánu, cestou do kopce si navíc krásně protáhnete svaly na... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K vstupu do apartmánu slouží hlavní vchod a veranda. Dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj jsou vybaveny kvalitními dřevěnými postelemi s matracemi a ochrannými kryty. V každém pokoji se nachází šatní skříň, noční stolky, odkládací menší stolek, lampičky a popř. křeslo. Součástí ubytování jsou povlečené pokrývky a polštáře. Závěrečný úklid apartmánu je součástí... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Města - Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Strážné, Jilemnice, Pec pod Sněžkou. Rozhledna Žalý Túry na krkonošské hřebeny - Sněžka, Špindlerova bouda, Kozí hřbety, Pramen Labe, Sněžné jámy, Luční bouda - rádi vám poradíme! Skiareály - Herlíkovice, Bubákov, Kněžický vrch, Strážné, Benecko, Špindlerův Mlýn.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Petra Zollmannová
Informace poskytnul: Ing. Petra Zollmannová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz