PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Mísečky » Apartmán Horský Svět

Apartmán Horský Svět

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Mísečky
Adresa: 
Horní Mísečky - Vítkovice 389
Web adresa:
www.ceskehory.cz/horskysvet
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 999 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1050 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Mísečky

Wi-Fi

Po domluvě

UBYTOVANÍ OPRAVDU NA HORÁCH :) 1050m.n.m. Apartmán 50m metrů od ski areálu Medvědín. Ideální lokalita pro rodiny. Sjezdové i běžecké lyžovani. Vše pro pohodové uživani hor :) ... hurá na hory


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán Horský svět se nachází v atraktivni lokalitě 1050m.n.m, přímo v centru Krkonoš. Vlastni parkováni v podzemních garážich... 50m od apartmánu lyžařsky areál "Medvědin - Špindlerův Mlýn", 100m od apartmánu stadión pro běžecke lyžování, dětska lyžařska škola, nástupni misto na hřebenové cesty a cíle (Zlaté návrší, Labská bouda, pramen Labe...)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

2KK / 3KK podle toho jak početný je Váš TEAM :) ** 2KK počet lůžek 4 (kuchyň s jídelnou + pokoj 4 lůžka + balkón + WC + koupelna). ** 3KK počet lůžek 8 (4+4+1, kuchyň s jídelnou+ ložnice 4 lůžka + pokoj 4 lůžka, soc.zařízení, WC, balkón(. GARAŽOVÉ STÁNI - ZDARMA. Ski box pro úschovu lyži a sportovních potřeb.. O vše ostatni se postará Krakonoš. Vyjmečná... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

TOP LOKALITA :) Která Vám dá více? pobyt na opravdových horááách :) Medvědin (super cesta od apartnánu na saňkování, 3km dlouhá, upravená), Zlaté návrši, Hančova mohyla, Labské vodopády, Pramen řeky Labe, Labská bouda, skiareál Medvědin, bežecký areál Horní Mísečky, dětský park "Loučky M1"

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Petr Nováček
Informace poskytnul: Petr Nováček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz