České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Mísečky » Apartmán Horský Svět

Apartmán Horský Svět

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Mísečky
Adresa: 
Horní Mísečky - Vítkovice 389
Telefon: 
+420-774 767 981
Web adresa:
www.HORSKYSVET.cz
www.ceskehory.cz/horskysvet

kapacita  kapacita: 999 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1050 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Mísečky - Medvědín počasí Horní Mísečky - Medvědín


Poloha a dosažitelnost
Apartmán Horský svět se nachází v atraktivni lokalitě 1050m.n.m, přímo v centru Krkonoš. Vlastni parkováni v podzemních garážich... 50m od apartmánu lyžařsky areál "Medvědin - Špindlerův Mlýn", 100m od apartmánu stadión pro běžecke lyžování, dětska lyžařska škola, nástupni misto na hřebenové cesty a cíle (Zlaté návrší, Labská bouda, pramen Labe...)
Vybavení a služby
2KK / 3KK podle toho jak početný je Váš TEAM:)......... ** 2KK počet lůžek 4 [ kuchyň s jidelnou + pokoj 4lužka + balkón + wc + kouplna*].............. ** 3KK počet lůžek 8 (4+4+1)[ kuchyň s jídelnou+ ložnice 4lůžka+ pokoj 4lůžka, soc.zařízení, WC, balkón.]....... GARAŽOVÉ STÁNI - ZDARMA....... Ski box pro úschovu lyži a sportovních potřeb..... O vše ostatni ... více >>
Rekreace a služby v okolí
TOP LOKALITA :) Která Vám dá více? pobyt na opravdových horaaách:) Medvědin (super cesta od apartnánu na saňkování, 3km dlouhá, upravená), Zlaté návrši, Hančova mohyla, Labské vodopády, Pramen řeky Labe, Labská bouda, skiareál Medvědin, bežecký areál Horní Mísečky, dětský park "Loučky M1"
Provozovatel: Ing. Petr Nováček
Informace poskytnul: krakonoš:)
TOPlist