Poloha a dosažitelnost

Apartmán Horský svět se nachází v atraktivni lokalitě 1050m.n.m, přímo v centru Krkonoš. Vlastni parkováni v podzemních garážich... 50m od apartmánu lyžařsky areál "Medvědin - Špindlerův Mlýn", 100m od apartmánu stadión pro běžecke lyžování, dětska lyžařska škola, nástupni misto na hřebenové cesty a cíle (Zlaté návrší, Labská bouda, pramen Labe...)

  Vybavení a služby

2KK / 3KK podle toho jak početný je Váš TEAM:)......... ** 2KK počet lůžek 4 [ kuchyň s jidelnou + pokoj 4lužka + balkón + wc + kouplna*].............. ** 3KK počet lůžek 8 (4+4+1)[ kuchyň s jídelnou+ ložnice 4lůžka+ pokoj 4lůžka, soc.zařízení, WC, balkón.]....... GARAŽOVÉ STÁNI - ZDARMA....... Ski box pro úschovu lyži a sportovních potřeb..... O vše ostatni se postará Krakonoš ... vyjmečná lokalita pro milovniky hor, sjezdového i běžeckého lyžovaní, sáňkování a stavěni sněhuláků :).. ...NOVĚ -zipfy carvingové boby na apatrmánu:)...to je jízda:) .....tak jedem:)...prostě Ti co milují hory..mistě...:) .....VÍTEJTE..:)..těšime se na Vás...:)

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

TOP LOKALITA :) Která Vám dá více? pobyt na opravdových horaaách:) Medvědin (super cesta od apartnánu na saňkování, 3km dlouhá, upravená), Zlaté návrši, Hančova mohyla, Labské vodopády, Pramen řeky Labe, Labská bouda, skiareál Medvědin, bežecký areál Horní Mísečky, dětský park "Loučky M1"

Zpět


TOPlist
  Apartmán Horský Svět Horní Mísečky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Horský Svět
Ceník ubytování a stravování