TOPlist

Apartmán Flora

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Benecko
Adresa: 
51237 Benecko 200
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 269 460
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovani.benecko.com
www.ceskehory.cz/flora-benecko
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Benecko počasí Benecko

Benecko hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý

Prostorný apartmán pro 4-8 osob, 2 ložnice (2+4), obývací pokoj s rozkládacím gaučem, dobře vybavená kuchyňka, jídelna, dětský koutek, samostatné WC, koupelna(sprcha/WC), WIFI, v létě posezení na terase s výhledem na západ slunce, celková plocha APP 80m2. Těsně u dětského lyž.vleku v centru Benecka.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Benecko - nejkrásnější obec v samém srdci Krkonoš. Apartmán je postaven v nadmořské výšce cca 800m n.m. u centrálního parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prostorný, útulný apartmán je vlastně bytová jednotka o ploše 80m2. Dvě ložnice (dvoulůžková s dětskou přistýlkou pro dítě do 5 let, velký psací stůl, skříň se zrcadlem, noční stolky, lampičky, čtyřlůžková s manželskou postelí a palandou s dostatečným množstvím úložných prostor, psací stůl, noční stolky, lampičky), obývací pokoj s květinami, rozkládací gauč, TV,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařský areál Benecko - ideální pro rodiny s dětmi. Letní provoz lanovky - na kartu hosta sleva. Kavárna - 10m , obchody (potraviny a smíšené zboží, sklo-porcelán, sportovní potřeby), půjčovny lyží, jízdních kol, lyžařské školy, letní káry. Fuftákova stezka pro rodiny s dětmi. Nejstarší kamenná rozhledna v Krkonoších - Žalý, kterou nechal postavit hrabě Harrach.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chaloupská Miroslava
Informace poskytnul: Chaloupská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz