PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Ascheila

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Albrechtice v J. H.
Adresa: 
Albrechtice v Jizerských horách 259
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ascheila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Rodinný apartmán v podhůří Tanvaldského Špičáku, 200 metrů od sedačkové lanovky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v blízkosti Tanvaldského Špičáku, 5 minut chůze od nástupu na sedačkovou lanovku, 10 minut od vlakové zastávky a autobus (popř. skibus jezdící na přilehlá lyžařská střediska - Severák a Bedřichov) staví minutku od domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozici je celé první patro - 1 třílůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 jednolůžko; dále vybavená kuchyňka s ledničkou, mikrovlnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí i kávovarem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC je samostatné.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Veškeré potřebné služby jsou nadosah - V Albrechticích je to hlavně lyžařské středisko Tanvaldský Špičák, ale nalezneme zde i menší lyžařské vleky vhodné pro lyžníky začátečníky, dále půjčovny lyží, dále restaurace, cukrárna, pošta, vlaková i autobusová zastávka, ve vedlejším Jiřetíně pod Bukovou se nachází nejstarší továrna na dřevěné hračky v Evropě Detoa (s... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Renata Vanerová
Informace poskytnul: Renata Vanerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz