PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Anna&Jan

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pernink
Adresa: 
Nádražní 295, Pernink 36236
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 889 929
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/anna-jan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pernink

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

U lyžařských vleků

Apartmány Anna&Jan nabízí ubytování v Perninku v Krušných horách. K dispozici jsou dva plně vybavené byty o velikosti 3Kk s balkonem a 1Kk. Přímo v obci jsou 2 lyžařská střediska vhodná pro rodiny s dětmi a nástup na krušnohorskou běžkařskou magistrálu. V letní sezóně jsme obklopeni cyklotrasami

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (750m)
U běžkařských tratí (250m)
U cyklostezky (250m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází v rodinném domě v klidné Nádražní ulici. Parkování je možná přímo u objektu, dále se dá přijet vlakem či autobusem. Apartmány jsou kousek od centra obce

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány jsou rozděleny na dva byty. Hlavní vstup je pro byty společný, dále je vše odděleno. Byt 3kk s balkonem je určen pro 6 osob, ale dá se přidat i přistýlka. Je zde ložnice, pokoj, šatna a obývák s plně vybavenou kuchyní se vstupem na balkon. V koupelně je prostorný sprchový kout, toaleta a umyvadlo. Byt 1kk je určen pro 4 osoby. Jedná se o velký prostor, ve... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obec Pernink nabízí zimní i letní vyžití. V zimě jsou zde 2 lyžařská střediska vhodná pro začínající i pokročilé lyžaře, běžkařská magistrála. V létě jsme obklopeni krásnou přírodou, cyklotrasami, v obci je dále dětské hřiště a krámek s potravinami a malou kavárnou. Najíst se můžete ve dvou restauracích. Dále je možnost využití aktivit v okolí - skiareál Plešivec... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ing. Šedivá Ivana
Informace poskytnul: Ivana Šedivá
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz