PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Abertamy » Abertamská chata

Abertamská chata

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Abertamy
Adresa: 
Roosweltova 343, Abertamy
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 774 129 755
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/abertamska-chata
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 40 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 940 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Boží Dar

počasí Plešivec

Wi-Fi

Po domluvě

Abertamská chata se nachází cca 200m od centra města Abertamy v nadmořské výšce 940m v Krušných horách. Jedná se o budovu se 36lůžky, velkou společenskou místností, hernou, dětským koutkem. Chata disponuje vlastním parkoviště a je velmi vhodná pro skupinové pobyty, sportovní kluby, školy.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Abertamská chata se nachází cca 200m od centra města Abertamy v nadmořské výšce 940m n.m. v Krušných horách. Objekt se skládá z původní budovy a přístavby (3.patra), dále k ní náleží malá zahrádka, kde je možné při pěkném počasí posedět. Vlastní parkoviště u chaty. Chata je velmi vhodná pro skupinové pobyty, sportovní kluby, školní výlety, školu v přírodě a školní... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 36 osob v celkem 12 pokojích. Pokoje: chata disponuje 36 lůžky ve 2,3,4,5 lůžkových pokojích (5x 2lůžkový pokoj, 3x 3lůžkový pokoj, 3x čtyřlůžkový pokoj, 1x pětilůžkový pokoj). Ložní prádlo je v ceně, s sebou je nutné vzít pouze ručníky. Sociální zařízení (sprcha, WC) je společné na patře. Každé patro (3x) má své WC... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tato lokalita je ideální pro jakékoliv sporty v zimě i létě - zlášť výborné terény pro běžkaře (Krušnohorská magistrála a další menší upravované tratě). Největším lákadlem pro běžkaře je nedaleká Krušnohorská magistrála, která vede po celé délce hřebenů Krušných hor. Na několika místech umožňuje přechod do Německa, kde se na ni napojují tamější běžecké stopy.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jan Liška
Informace poskytnul: Jan Liška
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz