PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Skiareál TESÁK

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
SKI areál Tesák se nachází v nadmořské výšce 750 m n. m. v přírodním parku Hostýnské vrchy mezi Vsetínem a Bystřicí pod Hostýnem, přibližně 20 km na severozápad od Vsetína a 7 km od Bystřice pod Hostýnem. Přístupová cesta na Cvičnou louku je osvětlena při večerním lyžování. Možnost parkování na ploše pod chatou TON.
Vybavení a služby
Areál Cvičná louka je orientován na jihovýchod. V areálu jsou celkem 2 lyžařské vleky, s celkovou přepravní kapacitou 1190 os./hod. Cvičná louka je upravována rolbou, zasněžována sněžnými děly a uměle osvětlena. Na sjezdovce máme bufet s občerstvením a posezením, půjčovnu lyží a vybavení, veřejné WC, WIFI. Poskytujeme individuální lyžařskou výuku pro děti i dospělé lyžaře.
Rekreace a služby v okolí
Ośrodek Cvičná louka jest skierowany na południowy wschód. W ośrodku znajdują się łącznie 2 wyciągi narciarskie o łącznej przepustowości 1190 osób/godzinę. Teren jest utrzymywany skuterami śnieżnymi i sztucznie oświetlony. Na stoku mamy bufet z poczęstunkiem i miejscami do siedzenia, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, ogólnodostępną toaletę, WIFI. Zapewniamy indywidualne lekcje jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych.