SKIPOT Potůčky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Skiareál se nachází v Krušných horách, v malebné obci Potůčky ležící na česko-německé hranici. V těsném sousedství se nachází německé město Johanngeorgenstadt.

Cesta autem z Karlových Varů trvá přibližně 40 minut a je dlouhá 38km. Parkoviště je zdarma.

Cesta vlakem z Karlových Varů do Potůčků trvá zhruba hodinu a čtvrt. Pro lyžaře bez vlastního auta je vlak nejlepší volbou. Zastávka vlaku (Potůčky zastávka) je v protějším svahu 200 metrů od vleku.

Z Karlových Varů do Potůčků můžete cestovat také autobusem (přímým spojem). Cesta je o málo delší, než vlakem. Zastávka autobusu (Potůčky, vrty-most) je 100 metrů od vleku.
Vybavení a služby
Víme, že bez perfektního zázemí a vysoké kvality služeb vás nenadchneme. Skipot má proto vše, co moderní lyžařský areál mít má.

Sjezdovka pro extrémní lyžování. Jste náročný lyžař? Zkuste naši sjezdovku pro odvážné! Skoky, náklony, muldy ... to vše prověří vaše schopnosti.

Skvělá atmosféra večerního lyžování. Zkoušeli jste lyžovat pod hvězdami? Večerní lyžování má neopakovatelnou atmosféru, přijeďte se o tom přesvědčit.

Bistro BigFood se postará o vaše žaludkyNa sjezdovce vyhládne. V našem bistru pro vás denně vaříme dobroty, které zaženou hlad.

První krůčky na lyžích se naučí u nás. Vezměte i své nejmenší! Nová dětská sjezdovka s vlekem je skvělá pro začátečníky.

Půjčovna kompletního lyžařského i snowbordového vybavení. Náš školený personál je tu pro vás.
V areálu ubytování - 8 plně vybavených apartmánů.
Turistické zajímavosti v okolí