Svoboda nad Úpou - SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ski areál se nachází ve Svobodě nad Úpou a je součástí Skiresortu ČERNÁ HORA - PEC. V hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály SkiResort ČERNÁ HORA - PEC zajištěna skibusy

Odstavná plocha pro automobily ve skiareálu Svoboda nad Úpou = parkování ZDARMA
Vybavení a služby
Areál ve Svobodě nad Úpou je součástí největšího lyžařského resortu v Česku – SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. Svobodský areál nabízí 1,1 km sjezdovek vhodných především pro rodiny s dětmi a lyžaře – začátečníky. Areál ocení i nelyžující doprovod. Na všechny sjezdovky je dobře vidět z terasy FordBaru. Vyzkoušejte trať obřího slalomu s časomírou.

SKIRESORT ČERNÁ HORA - PEC tvoří 6 areálů – Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Malá Úpa, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Největší lyžařský resort v Česku nabízí 50 km sjezdovek, 8 lanovek a 41 vleků a pojízdných koberců. Užijte si rozmanité lyžařské terény, zábavné tratě obřího slalomu s časomírou, radary pro měření sjezdové rychlosti, či sjezdovku Funline s překážkami, klopenými zatáčkami a tunelem.

Využijte pro přesun mezi areály SkiResortu skibusové linky, nebo unikátní lyžařské propojení SkiTour. SkiTour – to je propojení dvou největších areálů – Černé hory a Pece pod Sněžkou pomocí roleb a na lyžích.

SkiResort Live – lyžařská škola, půjčovna, servis, babysitting a LIVE parky s pojízdnými koberci v jednotlivých areálech hned u hlavních sjezdovek.

www.skiresort.cz