TOPlist

Skiareál Kvasejovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Lyžařský areál leží na Sedlecko-Prčicku s nádherným výhledem na údolí Českého Meránu. Blízko k nám mají lyžaři z oblastí Příbram, Benešov, Tábor, Písek.
Vybavení a služby
Areál pro rodinné lyžování za české ceny v 1000 let staré vesnici. Jedná se o druhý největší lyžařský areál ve Středočeském kraji. Areál uspokojí jak děti, rekreační lyžaře, snowboardisty, školáky, tak i snad náročnější. Vše na jednu jízdenku, bez přestávky a levně. Občerstvit se můžete poctivým pivem Vítek z Prčice.

V rámci skiareálu Kvasejovice funguje lyžařská škola na lyže a snowboard pro děti od 4 let a dospělé. Lyžařská škola vybavením a výukou vede zájemce k co největší samostatnosti za rozumné peníze (nutno objednat dopředu na telefonu: 731 419 391).

Areál se stále rozšiřuje. Sjezdovky u vleků A,B a D s dojezdem až k silnici jsou hotové i s nádrží na zasněžovací systém, vše osvětlené, zatím na přírodním sněhu bez strojového upravování. V dalších etapách dojde k osvětlení, zasněžování a strojové upravě tratí, vybudování čtvrtého vleku, rozšížení občerstvení a dětské školy, ...