Skiareál Herlíkovice & Bubákov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Skiareál Herlíkovice leží v Krkonoších, 3 km od města Vrchlabí. Parkoviště přímo v areálu ZDARMA!

Skibus zdarma (do 31.3.2019.) - doprava zdarma z blízkého okolí 10km (Strážné, Lánov, Benecko...) na centrální parkoviště Bubákov. Více ZDE
Vybavení a služby
Skiareál Herlíkovice – Bubákov zaujímá přední místo na českém trhu a patří mezi nejnavštěvovanější skiareály v Čechách. Kvalita nabízených doprovodných služeb ve skiareálu jsou na vysoké úrovni. Velký důraz je kladen také na bezpečnostní prvky v celém areálu.

Areál nabízí 12 sjezdových tratí s převýšením z 540 m n. m. až do 1019 m n. m. o celkové délce 12,4 km, které jsou určeny jak pro začátečníky, středně pokročilé, tak pro náročné lyžaře. Areál nabízí také speciálně přizpůsobené tratě pro výuku dětí a začínajících lyžařů!

Moderní zasněžovací technika obsáhne 90% tratí a zaručuje kvalitní sněhovou pokrývku a dlouhou zimní sezónu. Úpravy všech tratí jsou prováděny pravidelně před denním i večerním lyžováním.

Přímo v areálu je Vám dále k dispozici: lyžařská škola, 2x půjčovna lyží a snowboardů, servis lyží, test centrum, občerstvení, sociální zařízení.

Součástí areálu je také Dětský park, který je otevřený denně od 9:00 do 16:00 a nabízí: 21 metrů dlouhý pohyblivý koberec pro maximální pohodlí při přepravě na svah,lyžařský kolotoč pro začátečníky, 50 metrů dlouhý provazový vlek pro zkušenější, pohádkové a zvířecí slalomové dráhy, dětský koutek s vyhřívanou hernou, atd.

Ubytovat se můžete přímo pod svahy - v nově otevřeném areálu Eden Herlíkovice. Využijte nabídku pobytových balíčků za skvělé ceny!

Novinkou společnosti Snowhill pro letošní zimní sezónu jsou nové webové stránky, které jsou přehledné při prohlížení na počítači, tabletu i ve smartphonu. A rovněž možnost objednávání skipasů online. V nabídce i nadále zůstává oblíbená skibusová doprava z Prahy do Krkonoš se slevou nejen na skipasy, ale i dopravu, takže na hory si může dovolit vyrazit opravdu každý.
Turistické zajímavosti v okolí
TOPlist