PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Černý Důl - SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Lyžařské středisko v Černém Dole je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC . V hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály SkiResort ČERNÁ HORA – PEC zajištěna skibusy.

Parkování - zdarma
Vybavení a služby
Areál v Černém Dole je součástí největšího lyžařského resortu v Česku – SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. Černodolský areál nabízí 8,5km sjezdovek vhodných především pro rodiny s dětmi a lyžaře – začátečníky. V areálu 2 sedačkové lanovky a 3 vleky a 2 pojízdné koberce v největším dětském LIVE parku SkiResortu. S vybranými skipasy SkiResortu můžete dětský park využít zdarma pro vlastní výuku dětí. Do dětského LIVE parku si můžete koupit i samostatný vstup. Vyzkoušejte i Top Speed - radar pro měření sjezdové rychlosti. V areálu FordBar s občerstvením i poledním menu a dětským menu.

SKIRESORT ČERNÁ HORA - PEC tvoří 6 areálů – Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Malá Úpa, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Největší lyžařský resort v Česku nabízí 50 km sjezdovek, 8 lanovek a 41 vleků a pojízdných koberců. Užijte si rozmanité lyžařské terény, zábavné tratě obřího slalomu s časomírou, radary pro měření sjezdové rychlosti, či sjezdovku Funline s překážkami, klopenými zatáčkami a tunelem.

Využijte pro přesun mezi areály SkiResortu skibusové linky, nebo unikátní lyžařské propojení SkiTour. SkiTour – to je propojení dvou největších areálů – Černé hory a Pece pod Sněžkou pomocí roleb a na lyžích.

SkiResort Live – lyžařská škola, půjčovna, servis, babysitting a LIVE parky s pojízdnými koberci v jednotlivých areálech hned u hlavních sjezdovek.

www.skiresort.cz