Ski areál Bedřichov - Skiaréna Jizerky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bedřichov (700-810 m n.m.) je díky své poloze nedaleko Liberce a Jablonce, značné nadmořské výšce a dobrému dopravnímu spojení vyhledávaným střediskem Jizerských hor. Doprava autobusem ČSAD z Liberce nebo městskou dopravou z Jablonce nad Nisou. Velké parkoviště v centru obce, bezplatné parkování vozidel na dvou parkovištích v areálu střediska. Vzdálenosti - z Prahy 110km, z Liberce 10km, z Jablonce nad Nisou 12km.
Vybavení a služby
Vhodné terény jak pro sjezdové lyžování, tak pro běžkaře. Disponuje 8 vleky s celkovou přepravní kapacitou 5520 osob za hodinu, lyžovat můžete na sjezdovkách o celkové délce 5,93 km. Převažuje lehká a střední obtížnost. Kvalitní, denně upravované tratě s přírodním i umělým sněhem. Noční lyžování na sjezdovce Malinovka. Středisko je vybaveno moderním automatickým odbavovacím systémem. Množství bufetů, restaurací, ubytovacích kapacit a ostatních služeb.

SKI Bižu SPORT - půjčovna a lyžařská škola. Provozovna v chatě Malinovka.
Nabízíme Vám velmi kvalitní služby. SKI Bižu SPORT provozuje také půjčovnu a lyžařskou školu na Severáku a půjčovnu, lyžařskou školu a servis na Tanvaldském ŠpičákuSkiaréna Jizerky nabízí celkem 17km sjezdovek, 22 lyžařských vleků, 1 lanovou dráhu a 2 pohyblivé koberce. Skiaréna propojuje jednotným odbavovacím systémem areály Bedřichov, Tanvaldský Špičák a Severák. Mezi areály funguje skibusové dopravní spojení, které je zdarma pro cestující s platným skipasem.
TOPlist