České hory » Orlické hory » Skiareály » SKICENTRUM Deštné v Orlických horách

SKICENTRUM Deštné v Orlických horách

Místo: 
Deštné v Orlických horách
Adresa: 
Deštné v Orlických horách
Telefon: 
+420-492 601 601
Web adresa:
www.ceskehory.cz/destne
www.skicentrumdestne.cz
Sníh Nový sníh Typ sněhu Provoz
50 - 120 - zmrzlý provoz

Další informace: Sněhové zpravodajství české hory

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera Kamery v okolí

Počasí Deštné v O.H. Počasí Deštné v O.H.


Poloha a dosažitelnost
Do Deštného se dostanete ze tří různých směrů. Vedou sem hlavní komunikace od města Dobruška a Rychnov. Přes hřeben se lze do Deštného dostat po upravované komunikaci z Orlického záhoří. Parkuje se zde zcela zdarma a to přímo pod sjezdovými tratěmi.
Vybavení a služby
DEŠTNÉ v Orlických horách je známé především jako středisko zimních sportů. Sjezdovým lyžařům nabízí na jeden skipas 6 sjezdový tratí, které jsou všech různých obtížností. O dostatečnou sněhovou pokrývku se stará výkonný zasněžovací systém.. Ve dvou vzájemně propojených areálech naleznete celkem 7 lyžařských vleků a sedačkovou lanovou dráhu. Ideální podmínky pro... více >>
Provozní doba
9:00 - 16:00, večerní 18:00 - 21:00
Běžecké tratě
Příznivci běžeckého lyžování mohou využít nástupy na bezmála 100km stop, které jsou pravidelně upravovány v rámci sdruženého projektu běžeckých stop Orlických hor. Můžete zde například nastoupit na hřebenovou cestu z Polomské sedlo přes Šerlišský mlýn, Masarykovu chatu na Šerlichu a Velkou Deštnou do sedla Jelenka (8km). V samotném deštném jsou dva běžecké okruhy tzv. Skuhrovské kolečko (3km, 4km).
Provozovatel: Sportprofi s.r.o.
TOPlist