PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Tyršovo koupaliště - Dvůr Králové

Tyršovo koupaliště - Dvůr Králové

Kvalita vody:  zhoršená jakost vody - nevhodná ke koupání pro vnímavé jedince. Zdroj: KHS
Informace o kvalitě vody přestaly být aktualizovány 09.09.2023
Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové nad Labem je zasazeno do krásného prostředí údolíčka na potoku Netřeba. V prostorném areálu jsou dva velké bazény a malý bazén pro děti.

Město: Dvůr Králové nad Labem

Druh: Koupaliště

Vybavenost: Pro opalování jsou určené rovinky na dlažbě, travnaté plochy, slunné stráně s dřevěnými lehátky. Pokud nevyhledáváte sluníčko, máte možnost využít k odpočinku stinná místa pod korunami stromů. V prostorách areálu je tenisový kurt, basketbalové a beach volejbalové hřiště, minigolf, houpačky, dětské hřiště. Pro občerstvení můžete využít restauraci s venkovní terasou a posezením nebo nápojové automaty v areálu koupaliště. Nechybí tady šatny, sociální zařízení, úschovna pro kola a parkoviště.

Otevírací doba: Koupaliště zahajuje provoz v průběhu měsíce května (dle počasí) a končí v průběhu měsíce září (dle počasí). Otevírací doba: 8:30 – 20:00 hod.

Ceník: Vstup za poplatek.

Stránky koupaliště - Web: 

Kvalita vody ke koupání v dalších místech oblasti - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Tyršovo koupaliště - Dvůr Králové. Web: www.offtrack.cz/cs