Poloha a dosažitelnost

Ubytování Lipno v apartmánech - dovolená s dětmi Ubytování a dovolená s dětmi u jezera Lipno přímo u břehu vodní nádrže Lipno s vlastní písečnou pláží. Náš rodinný penzion nabízí ubytování v apartmánech s možností snídaně s výhledem na jezero Lipno. Sauna a bazén nabízí možnost odpočinku a wellness, dovolená přímo u břehu přehrady Lipno. Rekreační zařízení nabízí dětské hřište a sluneční terasu, ideální jako rodinná dovolená.

  Vybavení a služby

Dům nabízí několik apartmánů, s výhledem na jezero. Hostům dále nabízíme: parkováni u domu na zabezpečeném parkovišti, venkovní bazén 10x5m se sprchou a lehátky, soukromou písečnou pláž s molem, pronájem lodí s prostorem pro úschovu rybařských potřeb, mrazákem a prostoru pro čistění ryb, společenskou místnost pro 30osob a s 157cm širokou televizí se vstupem na venkovní terasu s venkovním grilem a především krásným výhledem na jezero.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Potraviny: Supermarket JednotaČerná v Pošumaví, dosah 3km, Mini-Market Černá v Pošumaví, dosah 3km, Supermarket Horní Planá, dosah 9,5km. Benzínové pumpy: Černá v Pošumaví, dosah 3km, Horní Planá, dosah 9,5km. Bankovní automat se nachází v Horní Planá, dosah 9,5km, nejbližší Banky jsou v Českém Krumlově, dosah 22km. V blízkosti našeho penzionu se také nachází mnoho sportovního vyžití, pamětihodností: Aquaworld, Motokáry / Minimotocross, Lipno Golf Club, Půjčovna kánoí, Jezdecký klub Slupenec Český Krumlov, Cyklostezky, Válety parníkem, Katamarány / plachetnice, Pronájem jachet, kotviště, výuka, Tenis. Překrásná příroda v okolí Lipenského jezera láká k procházkám a výletům a je nejenom rájem fotografů a houbařů. Rádi Vám budeme k dispozici s organizací.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Vanessa Černá v Pošumaví
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Vanessa
Ceník ubytování a stravování