PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jižní Morava » Ubytování » Hustopeče » Vinný sklep a penzion Herbenka

Vinný sklep a penzion Herbenka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hustopeče
Adresa: 
Hustopeče, Herbenova 11, PSČ 693 01
Web adresa:
www.ceskehory.cz/sklepherbenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Jedná se menší rodinný penzion s možností uspořádání různých akcí ve vinném sklepě a ochutnávkou moravských vín od 5ti osob do 70ti osob. Nabízíme možnost jakéhokoliv stravování po dohodě, včetně snídaní. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, umyvadlem, WC, wifi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vinný sklep a penzion Herbenka v Hustopečích je lehce dosažitelný pro řidiče, kteří z dálnice Brno-Břeclav odbočí na exitu 25 a po necelém km lehce najdou penzion a vinný sklep Herbenka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje jsou vybaveny sprchou,umyvadlem, WC včetně TV a wifi. Poskytujeme snídaně, včetně jiných požadavků na občerstvení.Přímo pod sklepem se nachází vinný sklep s domácím vínem, návštěvy v něm jsou domlouvány individuálně od 5ti osob do max.kapacity 70ti osob.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vzhledem k tomu, že se objekt nachází v Pálavské oblasti a blízko Lednicko-valtického areálu, jsou zde nepřeberné možnosti různých aktivit, včetně návštěvy Lednického zámku a zámecké zahrady, projížďky na řece Dyje, prohlídky Janova hradu, koupání u Pálavských jezer. Zařizujeme možnost půjčení kol.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ilona Gregušová
Informace poskytnul: Gregušová Ilona
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz