PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Prášily » Ubytování Vlaďka

Ubytování Vlaďka

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Prášily
Adresa: 
Vladislava Hanicsová, 34201 Prášily 81
Web adresa:
www.ceskehory.cz/vladka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 880 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák

počasí Prášily

Ubytování v obci Prášily v nádherném prostředí NP Šumava. Ideální podmínky pro cyklistiku, pěší turistiku, v zimě běžky a v obci je dětský vlek. Pronajímáme 2 nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje, každý s vlastním WC a sprchovým koutem (možnost přistýlky). Parkování na vlastním pozemku.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Prášily leží 20km od Železné Rudy a 23km od Sušice. Dopravní spojení s oběma městy zajišťují pravidelné autobusové linky.4 km od Prášil se nachází pěší hraniční přechod do Německa. V létě projíždí obcí několikrát denně šumavský cyklobus.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pronajímáme 2 nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje, každý s vlastním WC a sprchovým koutem (možnost přistýlky). Parkování na vlastním pozemku.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci je hostinec, jídelna, samoobsluha, cukrárna, botanická zahrada a dětský lyžařský vlek. Je zde možnost vyjížděk na koních a se psím spřežením. 4km od Prášil se nachází Prášilské jezero, 10km jezero Laka a ca 20km Černé a Čertovo jezero. 7km od obce je rozhledna Poledník, 3km údolí Křemelné a ca 16km Povydří, jedno z nejromantičtějších míst Šumavy. Lyžařské... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vladislava Hanicsová
Informace poskytnul: Vladislava Hanicsová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz