TOPlist

Ubytování U Ropáků

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Slavkov
Adresa: 
Kounice 611/4, Horní Slavkov 35731
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 324 544
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.uropaku.cz
www.ceskehory.cz/krejnikova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 50 lůžek

  Internet

počasí Horní Slavkov počasí Horní Slavkov

Není možný


Poloha a dosažitelnost

Ubytovací zařízení je v klidné části města Horní Slavkov. 900 metrů od hlavního tahu Sokolov - Loket nad Ohří - Plzeň. Zajímavá místa v okolí: Loket nad Ohří 7km, Karlovy Vary 20km, Sokolov 20 km, Bečov nad Teplou 11km, Mariánské Lázně 27km.

Vybavení a služby

Turistická zrekonstruovaná ubytovna s kapacitou až 40 lůžek. Apartmány pro 1 - 4 osoby. Apartmán pro 7 osob. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, kuchyň i obývací pokoj. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje: Na každém pokoji je lednička. Možnost zapůjčení TV na pokoj. Na chodbách jsou plně vybavené kuchyňky (mikrovlnka, varná konvice, el.kamna, nádobí), dámské a... více >>

Rekreace a služby v okolí

Poblíž pohostinství, obchod se smíšeným zbožím. Cca 200m sportovní a dětské hřiště.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavlína Krejníková
Informace poskytnul: Krejnikova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz