České hory » Krkonoše » Ubytování » Valteřice » Ubytování U Bohouše

Ubytování U Bohouše

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Branná, Valteřice
Adresa: 
Valteřice 16, Horní Branná, 51401 Jilemnice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 370 145
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ubohousevalterice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Apartmán pro 12-14 osob, se třemi ložnicemi, každá má vlastní koupelnu a WC, s velkou společenskou místností až pro 25 osob, ve které je kuchyňka, TV koutek, dětský koutek, WC a terasa s grilem. K dispozici je bazén s terasou a dětské hřiště. Apartmán se nachází v klidné obci 5km od Vrchlabí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v klidné části obce Valteřice, která je vzdálená 5 km od Vrchlabí a Jilemnice. Je to ideální místo na start Vašich cyklovýletů a pěších tůr. Oblíbené výletní místo, Rozhledna Žalý, je cca hodinu cesty s nádhernými výhledy na Krkonoše. Dostupnost: Špindlerův Mlýn 19 km, Rokytnice nad Jizerou 20 km, Harrachov 30 km, Pec pod Sněžkou 40 km, ZOO Dvůr... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán má tři ložnice, kde dvě mají přímý vstup k bazénu. Ložnice č.1 má manželskou postel, jedno vyvýšené lůžko a rozkládací gauč. Ložnice č.2 má manželskou postel, jedno samostatné lůžko a vstup na půdičku, kde jsou další dvě samostatná lůžka. Ložnice č.3 má dvě samostatná lůžka, palandu a rozkládací gauč. Ložnice se nacházejí v 1NP objektu. V přízemí je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je značné množství lyžařských středisek, ať pro pokročilé nebo začínající lyžaře. Ideální jsou střediska vzdálená cca 5 km a to v okolí Vrchlabí, které nabízí příjemné rodinné lyžování. Krytý bazén 5 km, Tenisové kurty 5 km, Kino a divadlo 5 km, Lidl, Kaufland, Peny, Billa, Tesco, Norma vše do 5 km. Zajistíme Vám rádi sudové pivo dle Vašeho výběru. Skvělé... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Erik Hamáček
Informace poskytnul: Erik Hamáček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz