TOPlist

Ubytování na statku

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Paseky nad Jizerou
Adresa: 
Sklenařice 145, Paseky nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 209 358, 481 523 817
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovaninarovnich.cz
www.ceskehory.cz/davidovi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Paseky nad Jizerou počasí Paseky nad Jizerou

Nabízíme ubytování rodinného charakteru v Pasekách nad Jizerou v blízkosti lyžařského střediska Paseky nad Jizerou a Pizár. Ubytování je situováno do několika apartmánů, je tedy vhodné pro skupinu přátel, nebo rodiny s dětmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nemovitost se nachází mezi Sklenařicema a Pasekama nad Jizerou, v turistické mapě nás najdete pod názvem Čermákovy Rovně, ke ski areálu Paseky nad Jizerou sjedete na lyžích asi 1km, 200m přes parkoviště přejdete, zpátky musíte vyjet vlekem na Vystrkov a sjedete kolem hospody na Prdku až k domu. Kdo raději jede autem, jsme asi 2km od Pasek nad Jizerou, 4km Vysoké nad Jizerou, 14km Harrachov, 6km Rokytnice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je situováno do tří pokojů, je tedy vhodné pro skupinu přátel, nebo rodiny s dětmi. Pokoj I: 1x3 lůžka +2 přistýlky. Pokoj II: 1x4 lůžka, Pokoj III: 1x6 lůžek + 2 přistýlky+ velká společenská místnost. Všechny pokoje jsou vybaveny WIFI, kuchyňkou, koupelnou a TV. Pokud je vás menší počet neváhejte se ozvat, rádi s vámi probereme možnosti ubytováni. Dále... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ve Vysokém nad Jizerou a na Štěpánce - Příchovice jsou běžecké tratě, ski areál Paseky - zasněžování, kiosek, půjčovna lyží, škola lyžování, Rejdice 2km - sedačková lanovka.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří David
Informace poskytnul: Zdena Davidová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz