PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Slavkovský les » Ubytování » Loket nad Ohří » Ubytování Moravcovi

Ubytování Moravcovi

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Loket nad Ohří
Adresa: 
ČSA 508, Loket
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Ubytování Moravcovi chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Loket

Wi-Fi

Po domluvě

Nabízíme celoroční ubytování v příjemném rodinném prostředí v blízkosti středověkého hradu Loket. Parkování v zahradě. Posezení na terase, venkovní krb a bazén k dispozici.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Najdete nás přímo pod motokrosovým areálem zhruba 750 metrů od historického centra města, kde se nachází několik příjemných restaurací, kterým jistě neodoláte ať již před nebo po návštěvě hradu, či některé z kulturních akcí pořádané v našem překrásném Loketském přírodním amfiteátru.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita ubytování je 15 osob. Jedná se o 2x 2 lůžkové pokoje, které mají společnou velkou koupelnu + WC, 1x3lůžkový a 2x 4 lůžkové pokoje, každý se samostatným vstupem, vlastním sociálním zařízením. TV na každém pokoji.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Kolem našeho malebného městečka se nachází mnoho míst, která stojí za podrobnější návštěvu. Ať už se jedná o nejvýznamější lázeňské město Karlovy Vary nebo města Ostrov, Jáchymov, Bečov nad Teplou, Cheb, Františkovy nebo Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart, přírodní rezervaci Soos nebo chráněnou krajinnou oblast Slavkovský les. Cyklisté i pěší turisté mohou využít několik... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz