Poloha a dosažitelnost

Najdete nás přímo pod motokrosovým areálem zhruba 750 metrů od historického centra města, kde se nachází několik příjemných restaurací, kterým jistě neodoláte ať již před nebo po návštěvě hradu, či některé z kulturních akcí pořádané v našem překrásném Loketském přírodním amfiteátru.

  Vybavení a služby

Kapacita ubytování je 16 osob. Jedná se o 2x 2 lůžkové pokoje, které mají společnou velkou koupelnu + WC a 3x 4 lůžkové pokoje, každý se samostatným vstupem, vlastním sociálním zařízením. TV na každém pokoji.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Kolem našeho malebného městečka se nachází mnoho míst, která stojí za podrobnější návštěvu. Ať už se jedná o nejvýznamější lázeňské město Karlovy Vary nebo města Ostrov, Jáchymov, Bečov nad Teplou, Cheb, Františkovy nebo Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart, přírodní rezervaci Soos nebo chráněnou krajinnou oblast Slavkovský les. Cyklisté i pěší turisté mohou využít několik turistických stezek z nichž nejznámější vede z Lokte do Karlových Varů přez známé Svatošské skály. Na své si přijdou i vodáci, kteří každoročně sjíždí řeku Ohři. Golfisté určitě ocení nedaleká golfová hřiště. V zimním období si jistě nenecháte ujít možnost si zasportovat nejen na sjezdových, ale také na běžeckých tratích v nedalekých Krušnohorských ski areálech.

Zpět


TOPlist
  Ubytování Moravcovi Loket nad Ohří
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Moravcovi
Ceník ubytování a stravování