České hory » Orlické hory » Ubytování » Lachov » Ubytování Lucovič

Ubytování Lucovič

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Teplice nad Metují, Lachov
Adresa: 
Jarmila Lucovičová, Lachov 10, 549 57 Teplice nad Metují
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 335 543, 491 581 155
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
rkuratko.sweb.cz
www.ceskehory.cz/lucovic

Poloha a dosažitelnost
ČD - konečná stanice Teplice nad Metují, Lachov 10 minut. EPICENTRUM - vše v dosahu 2-10km, úschova kol, hlídání dětí, obchod 2km, restaurace 700m
Vybavení a služby
• UBYTOVÁNÍ V DOMĚ se zahradou (celý objekt) - Dolní Teplice 129 (poslední dům v Lachově) objekt bez majitele (vhodný pro dvě rodiny). Kuchyń propojená s obývacím pokojem, dva třílůžkové pokoje,přistýlky na podestě (matrace)-obytná plocha domu 100m2 postýlka. Topení - přímotopy, krbová kamna. Pískoviště, vnitřní herna, bazén • UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ, Lachov 10, v ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Cykloturistika, turistika - chráněnou oblastí CHKO Broumovsko. Koupaliště - 2,5km, Teplice n.M, 6km Police n.M. Lyžařský vlek 2,5km Teplice n.M - půjčovna ski. Horolezectví (kurzy lezení), víceúčelová sportovní nafukovací hala - 2.5km. Motokáry - 15km Hronov. Muzeum - stavebnice Merkur - 6km - Police nad Met - herna pro děti i tatínky, bungry, podzemní továrna v ... více >>
Provozovatel: Jarmila Lucovičová
Informace poskytnul: Jarmila Lucovičová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz