Ubytování Frikulín

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Kunvald
Adresa: 
Kunvald č.p. 71
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 831 717
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
frikulin.eu
www.ceskehory.cz/frikulin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Žamberk počasí Žamberk

počasí Rokytnice v O.h. - Farský kopec počasí Rokytnice v O.h. - Farský kopec

Nabízíme ubytování v obci Kunvald. Kompletně vybavený apartmán pro 11 osob, Wi-Fi. V létě cyklo i pěší turistika, koupání, tenis, jízdy na koni. V okolí jedinečná soustava bunkrů "bunkrovka". V zimě dobrá dosažitelnost lyž.středisek (Říčky, Bartošovice, České Petrovice, aj.), běžecké tratě v místě


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází 5km od Rokytnice v Orlických horách, 7km od Žamberka. Vlak: Rokytnice 5km, Žamberk 9km, autobus v místě 0,4km. Parkování u objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

VYBAVENÍ zahrnuté v ceně ubytování: automatické vytápění, elektřina, teplá voda, plně vybavený apartmán: 4 pokoje (1x4,1x3,1x2,1x2), možnost přistýlek, kuchyň (vč. jídelní kout, mikrovlnná trouba, sporák, lednice, topinkovač, rychlovarná konvice), velká společenská místnost, koupelna s vanou a sprchou, samostané WC, možnost využití sítě Wi-Fi, el.šipky, stolní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

LÉTO - bohatá síť turistických a cykloturistických tras, možnost využití cyklobusu (zastávka 5 minut chůze),jedinečná soustava vojenského opevnění "BUNKROVKA" na dosah pěšky. Koupání: místní koupaliště, Pastvinská přehrada 7km (půjčovna lodí, koloběžková dráha), Žamberk 7km – AQUAPARK se 3 tobogány, whirlpool, Česká Třebová 35km – krytý bazén s tobogánem, Ústí nad... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Trejtnar
Informace poskytnul: Jiří Trejtnar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz