PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Jetřichovice » Ubytování E66 & E67 & E68

Ubytování E66 & E67 & E68

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Jetřichovice
Adresa: 
Jetřichovice č.e. 67, 407 15
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ubytovanihejda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Po domluvě

Naše tři rekreační domky najdete v nejhezčím místě Českého Švýcarska, v letovisku Jetřichovice. Toto území je tvořeno zajímavými pískovcovými útvary. České Švýcarsko patří k nejkrásnějším turistickým oblastem v České republice.

Obsazené termíny

9.5.2024 - 12.5.2024

16.6.2024 - 20.6.2024

29.6.2024 - 6.7.2024

13.9.2024 - 15.9.2024

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Naše rekreační domky najdete v nejhezčím místě Českého Švýcarska, v letovisku Jetřichovice. Rekreační domky se nachází v blízkosti hotelu Belevue (300m vzdálené, přímo na kraji lesa). Příjezd: ve směru z Jetřichovic na Všemily, odbočka nad hotelem Belevuena polní cestu (značeno Ubytování 67).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Tři domky, ubytovací kapacita 23 lůžek celkem. Vlastní sociální zařízení a kuchyně, včetně vybavení. Domácí mazlíčci po dohodě. Apartmánové domky jsou vybavené vším, co potřebujete k Vaší plnohodnotné dovolené. Každý dům má pergolu a sezení venku. Dětské hřiště, 2x trampolína, prolézačky, pinpongový stůl. 300m od nás jsou dva velké bazény u Hotelu Bellewue.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní aktivity: běžky, pekáčování, sáňkování, sjezdové lyžování. Zimní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou – nabízí běžkařské tratě o různých délkách, jeden lyžařský vlek na Tolštejn dlouhý 700m s převýšením 145m, větší vlek na Jedlovou (774m) je dlouhý 1200m s převýšením 260m. Z Jedlové vedou dvě sjezdovky. • Letní aktivity: Pěší výlety: Jízdárna Všemily,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Josef Hejda
Informace poskytnul: Hejdovi
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz