PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Abertamy » Trampská bouda

Trampská bouda

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Abertamy
Adresa: 
Plešivecká 366, Abertamy 362 35
Telefon: 
zobrazit telefony
+420603491124
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-tb.cz www.ceskehory.cz/penzion-tb
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Plešivec

Je možný

Pro rodiny s dětmi

Klidné ubytování v 6 apartmánech vybavených TV, kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Všechny apartmány jsou po rekonstrukci. Místnost s barem s 26 místy k sezení. V areálu penzionu můžete lovit ryby, grilovat nebo sportovat.

Celkové vybavení objektu
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Trampská bouda se nachází na úpatí krušnohorského vrchu Plešivec (1027 m.n.m.), 10km od hraničního přechodu Boží Dar, nedaleko obce Abertamy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion Trampská bouda nabízí klidné ubytování v šesti apartmánech vybavených TV, kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Všechny apartmány po rekonstrukci. Pro občerstvení hostů nabízíme místnost s barem s 26 místy k sezení. Ideální prostředí pro soukromé i firemní oslavy. V areálu penzionu můžete lovit ryby, grilovat nebo sportovat. Vhodné pro rodiny s dětmi i pro seniory.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí je ideální pro letní i zimní turistiku. Nabízejí se značené letní turistické a cyklistické trasy, v zimě udržované běžecké stopy. Pro zájemce o sjezdové lyžování je skiareál Plešivec, sjezdovka 150m od penzionu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Hanna Hodová
Informace poskytnul: Hanna Hodová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz