PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Maršov » Stará Sklářská

Stará Sklářská

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Horní Maršov
Adresa: 
Temný Důl 26, Horní Maršov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 167 266
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/starasklarska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

počasí Rýchorská bouda

Wi-Fi

Po domluvě

Pension rodinného typu se nachází v obci Horní Maršov - 6 km od Pece pod Sněžkou. Nabízíme ubytování ve 3 pokojích, každý s vlastním sociálním zařízení a vybaveným kuchyňským koutem. Kapacita celkem 13 lůžek. Wifi a parkování zdarma u objektu. Autobusová/skibusová zastávka 400 metrů od ubytování.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzion je situován v obci Horní Maršov, nacházející uprostřed krkonošských vrchů, jen pár kilometrů od významného lyžařského resortu Černá hora - Pec pod Sněžkou. Penzion se nachází 10 minut autem od všech lyžařských středisek. Značky Vás dovedou k ubytování celoročně po udržované komunikaci. Parkování u penzionu zdarma. V dosahu 300 metrů se nachází... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovací kapacitu tvoří 2-4 lůžkové pokoje v samostatných bytech ve dvou podlažích. Každý pokoj disponuje vybavenou kuchyní - lednicí, rychl. konvicí, vařičem nádobím, jídelní stůl. Pokoje mají své vlastní soc. zařízení se sprchovými kouty. Připojení k internetu. Parkování je na vlastním parkovišti u penzionu pro 5-6 aut. V letním období možnost využití zahrady.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výborné podmínky pro pěší turistiku, v zimě pak zimní sporty. Tipy na výlety: kabinkovou lanovkou na Černou horu, Černohorské rašeliniště, Stezka v korunách stromů, cyklistické stezky, golfové hřiště v Mladých Bukách 5km, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, ZOO - Safari Dvůr Králové 35km, Adršpašsko-teplické skály 40km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Libor Hampel
Informace poskytnul: Věra Hampelová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz