PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Radvánovice » Skalní chalupa I., II.a III.

Skalní chalupa I., II.a III.

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Radvánovice
Adresa: 
Plašilová Petra, Radvánovice
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Skalní chalupa I., II.a III. chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Jedná se o tři samostatné objekty přímo ve skalách na oplocené ploše u lesa a rybníka s dostatkem soukromí.V obci se nachází největší přírodní dětský areál ŠŤASTNÁ ZEMĚ. Na pozemku jsou skalní chodby, houpačky, krby, ohniště, 3 krytá posezení, basket.koš, osvětlení skal,venkovní sprcha.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Radvánovice se nachází mezi Turnovem a Jičínem. 7km od Turnova v srdci Českého ráje. Vlaková zastávka - Hrubá Skála. Autobusová zastávka - Radvánovice.Odtud pěšky cca 10-15 min.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objektu celého areálu jsou k dispozici vlastní kuchyň. kouty. Venkovní sprcha.Pro děti strážce skal trpaslíček Ferdík a strážce vody vodníček. Ubytování pro 2- 20 osob.SKALNÍ I. - 12 lůžek, 3x 4 lůžka, WC 2x, 1 vana, 1 sprcha, 2x TV, 2x stůl,el.multifunkční sporák se sklokeramickou deskou, kamna akumulační i na tuhá paliva, lednice, mrazák, nádobí, rychlovarná... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistické stezky, rybaření - rybník 200m od chalupy ve skalách,4 restaurace,cukrárna, pizzerie, bowling Sedmihorky, cyklobusy, jízda na koni v blízkosti -Hnanice, koupání - koupaliště i rybníky, tenisové kurty v okolí. Možnost horolezectví, houbaření.Vyhlídkové lety balónem. V obci se nalézá areál Šťastná země, který poskytuje zábavu dětem i dospělým - např.... více >>

Fotogalerie objektu

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz