PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Skalní chalupa I., II.a III.

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Radvánovice se nachází mezi Turnovem a Jičínem. 7km od Turnova v srdci Českého ráje. Vlaková zastávka - Hrubá Skála. Autobusová zastávka - Radvánovice.Odtud pěšky cca 10-15 min.
Vybavení a služby
V objektu celého areálu jsou k dispozici vlastní kuchyň. kouty. Venkovní sprcha.Pro děti strážce skal trpaslíček Ferdík a strážce vody vodníček. Ubytování pro 2- 20 osob.SKALNÍ I. - 12 lůžek, 3x 4 lůžka, WC 2x, 1 vana, 1 sprcha, 2x TV, 2x stůl,el.multifunkční sporák se sklokeramickou deskou, kamna akumulační i na tuhá paliva, lednice, mrazák, nádobí, rychlovarná konev, konev na filtr. kávu, mikrovlnná trouba. Venku osvětlení skal,3 zahradní krytá posezení, úschovna kol, ohniště,pískoviště, skalní chodby, les a potok přímo u chalupy. Pohádkově romantické prostředí.Možnost grilování ve venkovních krbech.DŘEVO A UHLÍ NEJSOU V CENĚ POBYTU.Pro 20 osob je k dispozici 7 místností ke spaní. Ve SKALNÍ II. - 6 lůžek menší pokoje, 2x2 lůžka a 1x2 lůžka, WC, sprcha u objektu,kuchyň. kout, jídelní kout, TV, krbová kamna, lednice. Ve SKALNÍ III. jedna místnost s 1x dvoulůžkem, kuchyň kout s lednicí, skříň, rychlovarná konev, dvouvařič, přenosný prádelní sušák. WC a sprcha u objektu.Pro 6 osob 1x WC s koupelnou. Venku se nachází velký a střední kamenný krb, 3 krytá posezení, ohniště, houpačky, úschovna kol/lyží,basketbalový koš , všude na pozemku jsou pískovcové skalní útvary, které utvářejí romantickou atmosféru. V areálu je možnost parkování aut na oploceném pozemku. Celkem pro 20 osob 4 koupelny/ 3x WC/.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Turistické stezky, rybaření - rybník 200m od chalupy ve skalách,4 restaurace,cukrárna, pizzerie, bowling Sedmihorky, cyklobusy, jízda na koni v blízkosti -Hnanice, koupání - koupaliště i rybníky, tenisové kurty v okolí. Možnost horolezectví, houbaření.Vyhlídkové lety balónem. V obci se nalézá areál Šťastná země, který poskytuje zábavu dětem i dospělým - např. Rajčatová bitva, Slavnosti slámy,obří vzduchové trampolíny - více na www.stastnazeme.cz V obci jsou potraviny - minimarket+ LIDL, PENNY Market u Turnova. Směr Rovensko p.Troskami- daňčí obora, obrácené rebelantské zvony. Muzeum panenek v Troskovicích.IQ park v LIBERCI, zde i ZOO/bílí tygři/ a botanická zahrada. Safari ve Dvoře Králové . Bozkovské dolomitové jeskyně,Staré Hrady. Nad chalupou výhled na hrad Trosky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz