TOPlist
České hory » České středohoří » Ubytování » Dubice » Samostatná garsoniéra v rodinném domě

Samostatná garsoniéra v rodinném domě

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Řehlovice, Dubice
Adresa: 
Dubice 22, Řehlovice okr.Ústí nad Labem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-728 537 992
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/dubice22
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 2 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  320 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Hora Lovoš počasí Hora Lovoš


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování je v rodinném domě přímo na návsi v obci Dubice č.p.22, Ústí nad Labem. Dostupnost z nádraží Radejčín cca 2km. Autobusem č.456 z Ústí nad Labem, Autem z E55 ve Velemíně odbočit na Bílý Újezd, Radejčín cca 11km. Po dálnici D8 sjezd č.65 směr Řehlovice, Velemín cca 5km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je přímo na návsi v obci Dubice, před domem veřejné parkoviště. Ubytování v přízemí rodinného domu v samotném bytě - garsoniéra. Vybavení: wifi, kuchyňka, koupelna, úschovna kol apod. V případě špatného počasí místnost pro děti s hračkami a televizí.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ve vsi je obchod, zastávka autobusu, dvě restaurace, hřiště, velká možnost výletů do okolí (rozhledna, kostel Sv.barbory, vyhlídka v Dubičkách u restaurace u Sv.Barbory, Opárno, zámek Větruše a Libochovice, hrad Střekov a Házmburk, blízko je Milešovka a další)

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kostilníková Jaroslava
Informace poskytnul: Jaroslava Kostilníková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz