TOPlist

Roubená chalupa Krátká 31

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Sněžné, Krátká
Adresa: 
Krátká 31, Sněžné
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 086 882
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupakratka.cz
www.ceskehory.cz/chalupakratka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v blízkosti Nového města na Moravě a Žďáru nad Sázavou. Dostat se k ní lze autem (parkování je možné přímo před objektem, příjezd z hlavní silnice od Kadova nebo ze Sněžného) či autobusem ze Ždáru na Sázavou (jezdí méně často).

Vybavení a služby

V přízemí se nachází světnice - hlavní obytná místnost s kachlovými kamny, velkým masívním stolem s lavicí a židlemi, pohovkou (1 lůžko) a rozkládacím gaučem (2 lůžka). Odtud je vstup do kuchyně. Dále se v přízemí nachází velká koupelna a stodola s dřevníkem. V podkroví jsou 2 ložnice, každá se 4 lůžky, které se dají využít buď samostatně jako jednolůžka, nebo... více >>

Rekreace a služby v okolí

Nejbližší obchod a restaurace s vynikající kuchyní se nachází 2km od objektu v obci Kadov (doprava možná autem), anebo 2km pěšky či autem v malebné osade Blatiny. Tipy ke stravování v okolí rádi poskytneme po osobní domluvě, okolí dokonale známe.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Filip Dostál
Informace poskytnul: Filip Dostál
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz