Rodinný pension Míša - Pec pod Sněžkou, Velká Úpa
České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Rodinný pension Míša

Rodinný pension Míša

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Velká Úpa 203, 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon: 
+420-603 195 697
Web adresa:
www.penzion-misa.cz
www.ceskehory.cz/misa

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

Obsazené termíny

1.12.2018 - 5.1.2019

Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází na klidném místě, na staré cestě mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou, 10 min. chůze od centra Pece pod Sněžkou. Vzdálenost od autobusové zastávky z Pece 15 min. a z Velké Úpy 10 min. pěšky. Vlastní parkoviště je přímo u penzionu. Parkoviště i přístupová cesta je udržovaná i v zimních měsících. Ideální výchozí poloha k výletům na všechny strany.
Vybavení a služby
Rodinný pension Míša Vám nabízí příjemné a útulné domácí prostředí, pohodu v rodinném stylovém horském pensionu. Posezení na letní terase. Stravování: se snídaní (formou švédského stolu) nebo s polopenzí. Ubytování je vhodné pro individuelní rekreaci. Jídelna a společenská místnost slouží jen pro ubytované hosty. Útulné 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.Připojení k Wifi zdarma.
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Penzion se nachází v areálu SkiResort mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou. Je možné použít zdarma skibus (zastávka skibusu Tetřívek je 80m od pensionu.3 minuty do Pece, nebo pokračuje do Svobody, Janské Lázně- Černá hora. K nejbližší lyžařské sjezdovce Portášky (3-sedačková lanovka, zasněžování, večerní lyžování) je to od nás cca 350 m pěšky nebo na ... více >>
Provozovatel: Penzion Míša s.r.o.
Informace poskytnul: Marie Literáková
TOPlist