TOPlist

Rodinný pension Míša

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Velká Úpa 203, 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 195 697
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-misa.cz
www.ceskehory.cz/misa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Rodinný pension Míša

Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na klidném místě, na staré cestě mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou, 10 min. chůze od centra Pece pod Sněžkou. Vzdálenost od autobusové zastávky z Pece 15 min. a z Velké Úpy 10 min. pěšky. Vlastní parkoviště je přímo u penzionu. Parkoviště i přístupová cesta je udržovaná i v zimních měsících. Ideální výchozí poloha k výletům na všechny strany.

Vybavení a služby

Chalupa Míša Vám nabízí do 31.10.2019 ubytování se snídaní. OD 20.12.NABÍZÍME CHALUPU K PRONÁJMU. Termíny a ceny sdělíme na dotaz. Připravujeme nové WWW.stránky. Přízemí: velká jídelna - společenská místnost, TV/SAT. přehrávač CD, velká lednice, bar. vybavená kuchyně, sporák, lednička, myčka nádobí mikrovlnka, kávovar, varná konvice, toustovač, atd. V poschodí: 6... více >>

Rekreace a služby v okolí

Zimní aktivity: Chalupa se nachází v areálu SkiResort mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou. Je možné použít zdarma skibus (zastávka skibusu Tetřívek je 80m od pensionu. 3 minuty do Pece, nebo pokračuje do Svobody, Janské Lázně - Černá hora. K nejbližší lyžařské sjezdovce Skiport (3-sedačková lanovka, zasněžování, večerní lyžování) je to od nás cca 2000m pěšky nebo na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Penzion Míša s.r.o.
Informace poskytnul: Marie Literáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz