PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Zahradiště » Rekreační středisko Zahradiště

Rekreační středisko Zahradiště

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Radostín nad Oslavou, Zahradiště
Adresa: 
Zahradiště 22, 59444 Radostín nad Oslavou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 258 473
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.zahradiste.cz www.ceskehory.cz/rs-zahradiste
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 84 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 524 m.

Je možný

Jedete na dovolenou, výlet, či pracovní cestu a nechcete se příliš starat o to, co budete dnes jíst a kde spát? V rekreačním středisku Zahradiště máte možnost výběru. Nově také možno pronájem celého areálu, přičemž stravování není podmínkou


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Příjemné rodinné prostředí obklopené panskými lesy a rybníkem s širokým výběrem výletů, turistiky či sportovního vyžití s profesionály na míru.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedete na dovolenou, výlet, či pracovní cestu a nechcete se příliš starat o to, co budete dnes jíst a kde spát? V rekreačním středisku Zahradiště máte možnost výběru. Nově také možno pronájem celého areálu, přičemž stravování není podmínkou! Vhodné pro skupiny - auto, moto srazy, firemní akce, trampské srazy, výcvikové, sportovní nebo dětské tábory.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vítáme Vás na Vysočině, kde leží nádherná příroda, množství přírodních zajímavostí, kulturních památek a v neposlední řadě také zábavná a sportovní vyžití. Pro školy, rodiny s dětmi, turisty i cyklisty byly otevřeny dvě naučné stezky - okruh Balinským údolím a Nesměřským údolím. Na trase je několik zastavení.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Tomáš Beránek
Informace poskytnul: Tomáš Beránek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz