PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Roudný - Frýdštejn » Rekreační dům U Peštů

Rekreační dům U Peštů

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Frýdštejn, Roudný
Adresa: 
Roudný 4 - Frýdštejn, 463 42 Hodkovice n.M.
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 860 538
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.upestu.cz www.ceskehory.cz/upestu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 60 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 520 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Skála

Wi-Fi

Po domluvě

Jste-li skupina sportovců, parta rodin s dětmi nebo sháníte místo pro letní tábor, jsme pro Vás ideální řešení. Objekt má oplocenou zahradu, venkovní posezení. V případě špatného počasí můžete posedět ve společenské místnosti a promítnout si fotografie či pohádku na dobrou noc.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační dům se nachází cca 8 km od Turnova nedaleko zříceniny hradu Frýdštejn. Objekt je dostupný autem nebo autobusem - autobusová zastávka 100 metrů od objektu. Nejbližší vlakové nádraží v Dolánkách u Turnova.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt nabízí několik typů ubytování. Specializujeme se spíše na větší skupiny, ale nabízíme pobyty i pro jednotlivce. Naleznete u nás jeden apartmán - 2 pokoje, vybavená kuchyňka, koupelna; podkrovní pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě; 2 vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a apartmán - 2 pokoje, koupelna, bez kuchyňky. V případě špatného... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha domu na okraji Českého ráje je výhodná jak pro pěší turisty, tak i pro cykloturisty. V blízkém okolí naleznete hrady (Frýdštejn), zámky (Sychrov, Hrubý Rohozec), muzea (Muzeum Českého ráje, Dlaskův statek) i krásnou přírodu (Drábovna, Suché skály). Na Malé Skále (5 km) možnost zapůjčení raftů a koloběžek nebo návštěva lanového centra. Koupání je možné ve vodní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alena Fidlerová
Informace poskytnul: Alena Víznerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz