Poloha a dosažitelnost

Rekreační dům se nachází cca 8 km od Turnova nedaleko zříceniny hradu Frýdštejn. Objekt je dostupný autem nebo autobusem - autobusová zastávka 100 metrů od objektu. Nejbližší vlakové nádraží v Dolánkách u Turnova.

  Vybavení a služby

Objekt nabízí několik typů ubytování. Specializujeme se spíše na větší skupiny, ale nabízíme pobyty i pro jednotlivce. Naleznete u nás jeden apartmán - 2 pokoje, vybavená kuchyňka, koupelna; podkrovní pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě; 2 vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a apartmán - 2 pokoje, koupelna, bez kuchyňky. V případě špatného počasí je možné najít útočiště v jídelně, nebo v malé společenské místnosti. Je možné vlastní vaření nebo pobyt se stravou. Zahrada poskytuje možnost odpočinku na terase posezení u ohniště a sportovní vyžití (fotbalové branky, basketbalový koš, volejbalová síť).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Poloha domu na okraji Českého ráje je výhodná jak pro pěší turisty, tak i pro cykloturisty. V blízkém okolí naleznete hrady (Frýdštejn), zámky (Sychrov, Hrubý Rohozec), muzea (Muzeum Českého ráje, Dlaskův statek) i krásnou přírodu (Drábovna, Suché skály). Na Malé Skále (5 km) možnost zapůjčení raftů a koloběžek nebo návštěva lanového centra. Koupání je možné ve vodní nádrži,nebo na koupališti (Frýdštejn). Další možnosti zábavy:Liberec - vodní zábavní centrum Babylon, krytý bazén, ZOO; lyžařské vleky (Ještěd,Obří sud Javorník)v dosahu 25 km.

Zpět


TOPlist
  Rekreační dům U Peštů Frýdštejn, Roudný
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační dům U Peštů
Ceník ubytování a stravování