PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Bystrá nad Jizerou » Ranch Bystrá nad Jizerou (RBJ)

Ranch Bystrá nad Jizerou (RBJ)

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bystrá nad Jizerou
Adresa: 
Bystrá nad Jizerou 101
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ranchbystra
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Košťálov

Wi-Fi

Je možný

Pro rodiny s dětmi

Venkovní bazén

Ubytování v kanadském srubu, klasické chalupě s roubenkou a třílůžkovém apartmánu. Všechny objekty jsou nadstandartně vybaveny. Kapacita objektu je 25 lůžek a areál mimo jiné disponuje velkým vyhřívaným bazénem a je zasazen mezi pastviny koní a ovcí. V areálu je grillbar (steaky/burgery)

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ranch Bystrá se nachází v obci Bystrá nad Jizezou, malé podkrkonošské vesnici mezi Jilemnicí a Semily. Z Prahy se k nám dostanete po R10 přes Mladou Boleslav - Turnov- Železný brod - Semily - Bystrá. V zimě doporučujeme mít s sebou sněhové řetězy. Přímo k objektu vede nová asfaltová cesta, takže je možné přijet i sportovními vozy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v kanadském srubu, klasické chalupě s roubenkou a třílůžkovém apartmánu. Všechny naše objekty jsou kompletně připravené k pobytu. Součástí pobytu je tak ložní prádlo a ručníky a v ceně je zahrnutý i závěrečný úklid. Každý objekt má plně vybavenou kuchyni pro základní vaření, televizi se SAT příjmem a wi-fi. U každého objektu je venkovní sezení a plynový... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Areál se nachází na rozhraní Krkonoš, Jizerských hor a Českého ráje. Tedy v ohruhu 20km naleznete dostatek turistických cílů na celé týdny. Z těch nejvýznamnějších: Bozkovské jeskyně, Mumlavské vodopády, Riegrova stezka, hrad Kost, Trosky, Prachovské skály, Pramen Labe, Sněžka, Sklářské muzeum, Malá skála. V blízkosti je spoustu lyžařských areálů: Vysoké nad Jizerou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ondřej Zalabák
Informace poskytnul: Ondřej Zalabák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz