PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Malá Skála » Apartmány No.109, manželé Zrckovi

Apartmány No.109, manželé Zrckovi

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Malá Skála
Adresa: 
Zdeněk Zrcek, Malá Skála 109, 46831 Malá Skála
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-481 121 005, 608 617 873
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanizrcek.unas.cz www.ceskehory.cz/ubytovanizrcek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 250 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Skála

Příjemné ubytování ve stylovém interiéru s nábytkem ze dřeva. Cenově výhodné ubytování pro dvojice, rodiny a skupiny. Každý pokoj - apartmán má vlastní WC + sprchu, TV, kuchyňský kout. Klidné prostředí s výhodnou polohou v centrální části Malé Skály, vhodné pro pěší turistiku a sportovní vyžití.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privat No.109 je obklopen ovocnými zahradami na konci neprůjezdné ulice v řídké zástavbě rodinných vilek. Obcí prochází silnice E65 (směr Turnov - Harrachov). Zastávka dálkových linek autobusů a nádraží ČD. U objektu možnost parkování.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán pro 4 až 6 osob má dvě místnosti. Jednu obytnou společenskou místnost s plochou 35m2 ve tvaru L. Zde je kuchyňský kout s ledničkou, el.vařičem, varnou konvicí, nádobím a dalšími potřebami pro společné stravování. V druhé části této místnosti jsou 2-4 lůžka, k dispozici je TV. Druhý pokoj je ložnice se dvěma lůžky.

Dvoulůžkový pokoj... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vycházky do atraktivního okolí: Suché skály, hrad Pantheon, Frýdštejn, Zbirohy, skály na Kalichu. Koupání 200m u jezu na Jizeře, pronájem tenisových kurtů, volejbalového kurtu nebo velkého hřiště, zapůjčení horských kol a laminátových lodí, možnost sportovního rybolovu. Zimní Maloskalsko je romantika v bílém závoji. Procházky, lyžování, úplný balzám pro duši – podívejte se do fotogalerie.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zdeněk Zrcek
Informace poskytnul: Zdeněk Zrcek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz