TOPlist

Apartmány No.109, manželé Zrckovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Privat No.109 je obklopen ovocnými zahradami na konci neprůjezdné ulice v řídké zástavbě rodinných vilek. Obcí prochází silnice E65 (směr Turnov - Harrachov). Zastávka dálkových linek autobusů a nádraží ČD. U objektu možnost parkování.
Vybavení a služby
Apartmán pro 4 až 6 osob má dvě místnosti. Jednu obytnou společenskou místnost s plochou 35m2 ve tvaru L. Zde je kuchyňský kout s ledničkou, el.vařičem, varnou konvicí, nádobím a dalšími potřebami pro společné stravování. V druhé části této místnosti jsou 2-4 lůžka, k dispozici je TV. Druhý pokoj je ložnice se dvěma lůžky.

Dvoulůžkový pokoj má stylový interiér z přírodního masivního dřeva. Příjemné a útulné prostředí. Máte WC + sprchu pouze pro Vás, za vstupními dveřmi k Vašemu pokoji. Je stejně vybaven jako apartmán. Je zde mini kuchyňský kout, který obsahuje malou ledničku, mikrovlnku, el.vařič + varnou konvici a nádobí. Televize.

Zahrada: místo pro odpočinek se zajímavými výhledy do okolí (např. skalní hrad Pantheon), posezení v altánu, možnost využití grilu.
Rekreace a služby v okolí
Vycházky do atraktivního okolí: Suché skály, hrad Pantheon, Frýdštejn, Zbirohy, skály na Kalichu. Koupání 200m u jezu na Jizeře, pronájem tenisových kurtů, volejbalového kurtu nebo velkého hřiště, zapůjčení horských kol a laminátových lodí, možnost sportovního rybolovu. Zimní Maloskalsko je romantika v bílém závoji. Procházky, lyžování, úplný balzám pro duši – podívejte se do fotogalerie.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz