Apartmány No.109, manželé Zrckovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Privat No.109 je obklopen ovocnými zahradami na konci neprůjezdné ulice v řídké zástavbě rodinných vilek. Obcí prochází silnice E65 (směr Turnov - Harrachov). Zastávka dálkových linek autobusů a nádraží ČD. U objektu možnost parkování.
Vybavení a služby
<b>Apartmán pro 4 až 6 osob</b> má dvě místnosti. Jednu obytnou společenskou místnost s plochou 35m2 ve tvaru L. Zde je kuchyňský kout s ledničkou, el.vařičem, varnou konvicí, nádobím a dalšími potřebami pro společné stravování. V druhé části této místnosti jsou 2-4 lůžka, k dispozici je TV. Druhý pokoj je ložnice se dvěma lůžky. <br><br> <b>Dvoulůžkový pokoj</b> má stylový interiér z přírodního masivního dřeva. Příjemné a útulné prostředí. Máte WC + sprchu pouze pro Vás, za vstupními dveřmi k Vašemu pokoji. Je stejně vybaven jako apartmán. Je zde mini kuchyňský kout, který obsahuje malou ledničku, mikrovlnku, el.vařič + varnou konvici a nádobí. Televize. <br><br> <b>Zahrada</b>: místo pro odpočinek se zajímavými výhledy do okolí (např. skalní hrad Pantheon), posezení v altánu, možnost využití grilu.
Rekreace a služby v okolí
Vycházky do atraktivního okolí: Suché skály, hrad Pantheon, Frýdštejn, Zbirohy, skály na Kalichu. Koupání 200m u jezu na Jizeře, pronájem tenisových kurtů, volejbalového kurtu nebo velkého hřiště, zapůjčení horských kol a laminátových lodí, možnost sportovního rybolovu. Zimní Maloskalsko je romantika v bílém závoji. Procházky, lyžování, úplný balzám pro duši – podívejte se do fotogalerie.
TOPlist