Privat 484

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Dolní Rokytnice nad Jizerou 484 51244
Telefon: 
zobrazit telefony
725748877, 702942940
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanivrokytnici.cz
www.ceskehory.cz/privat484

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  520 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou hlásí 40 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Obsazené termíny

19.4.2019 - 22.4.2019

20.7.2019 - 4.8.2019

10.8.2019 - 17.8.2019

Poloha a dosažitelnost

Ubytování se nachází v klidné části horského střediska Dolní Rokytnice nad Jizerou, 500m od Skiareálu Studenov a 400m od centra.

Vybavení a služby

Ubytování nabízíme v apartmánu s max. 6-ti lůžky. 4 lůžka se nachází v půdní vestavbě s přístupem po mlynářských schodech, 2 přistýlky jsou k dispozici v obývacím pokoji s kuchyňkou (vařič, mikrovlnka, varná konvice, toustovač, topinkovač, lednice), jídelním koutem, rozkládací pohovkou, kabelovou televizí (25 programů), internetem. Sprchový kout a sociální zařízení je... více >>

Rekreace a služby v okolí

Nejbližší obchod Hruška cca 5min. chůze, Tesco s prodejní dobou i o víkendu cca 10min. chůze, restaurace v dosahu 5-10min. Zastávka SKIbusu 15min. vás propojí zdarma s celou Rokytnicí. V místě také sportovní hala (možnost sauny), bowling, kuželna, snow tubing a další sportovní vyžití. V létě možnost navštívit adrenalin park (bikepark a lanové centrum), cykloturistika,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miluše Vojtová
Informace poskytnul: Vojta
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz